Hurt Luster

Spektakl improwizowany

Trzyosobowa grupa teatralna, a może raczej po prostu improwizacyjna. Albo performatywna. Ponad godzina przeplatających się wątków, różnych postaci, smutnych, wesołych, szalonych. Hurt Luster brawurowo przeskakuje pomiędzy tymi historiami.

Występują: Marta Iwaszkiewicz, Aleksandra Markowska, Joanna Pawluśkiewicz

Czas trwania: 1,5 h

https://facebook.com/HurtLuster

Hofesinka

Spektakl improwizowany

Jeden z najzabawniejszych spektakli jakie możesz zobaczyć w Warszawie na żywo.

Występują: Aleksandra Markowska, Karol Kopiec, Antoni Syrek- Dąbrowski, Wojtek Fiedorczuk, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Robert Pieńkowski

Czas trwania: 2 h

https://facebook.com/Hofesinka

Hulaj po warszawsku

Spektakl improwizowany

Grupa warszawskich improwizatorów na żywo odgrywa historie inspirowane opowieściami widzów i gości - anegdotami, fragmentami książek, osobistymi wspomnieniami i nie tylko. Krążą w swojej wyobraźni między Ursusem, a Wawrem, zasypiając w nocnym i budząc się na pustym piętrze Pałacu Kultury.

Wystepują: Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Matan, Piotr Gasik, Jasiek Wasilewski

Czas trwania: 2 h

https://facebook.com/hulajpowarszawsku

Klaster

Spektakl improwizowany

Zawodowy reżyser z Klancyka i zawodowa scenarzystka z Hurtu Luster raz w miesiącu się spotykają i grają miłe rzeczy albo niemiłe, kompletnie abstrakcyjne lub skrajnie poważne - nigdy nie wiedzą, no bo wiadomo, improwizują.

Występują: Joanna Pawluśkiewicz, Maciej Buchwald

Czas trwania: 1,5 h

https://facebook.com/klaaaster

Tajemnice

Spektakl improwizowany

Autorski format członków Teatru Improwizowanego Klancyk, w którym postaci na oczach widzów odkrywają (bądź nie) szokujące sekrety wiążące je w skomplikowany emocjonalny galimatias. Każdy z trzech improwizatorów przez część spektaklu przebywa poza salą, nie mając dostępu do akcji. Jego zmagania i próby ogarnięcia sytuacji po powrocie obserwuje świadoma wszystkiego od początku do końca publiczność.

Występują: Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Paweł Najgebauer

Czas trwania: 1,5 h

Dziubauer - spektakl niepokojący

Spektakl improwizowany

Nieprawdopodobne zestawienie tworzonych na żywo, niepokojących dźwiękowych inspiracji z improwizowanymi opowieściami. Dużo głupoty i trochę prawdy.

Występują: Krzysztof Dziubak, Paweł Najgebauer

Czas trwania: 1 h

https://facebook.com/dziubauer

Muzyczne chwile

Koncert improwizowany

Maciek i Krzysiek pochodzą z Buska-Zdroju. W przedszkolnej interpretacji utworu "Tańcowała ryba z rakiem" jako ryba i rak podbili serca publiczności. Pełni zapału i wiary w swój talent opuścili szkolne mury już w 4 klasie podstawówki. Wydali płyty, koncertowali po całym świecie. Poznali sławnych, sławni poznali ich.

Występujący: Maciek Buchwald, Krzysztof Dziubak

Czas trwania: 1,5 h

Spektakl z elementami przedstawienia "Solo Show Performance"

Stand-up, skecze, solo show

Autorski wieczór skeczy Marty Iwaszkiewicz zawierający wiele atrakcji m.in. krótkie wystąpienia teatralne, skecze, przemowy, rozmowy, ćwiczenia, teleturnieje, pieśni. Wszystko to zaprezentowane przez Martę i jej różne wcielenia.

Występują: Marta Iwaszkiewicz i Siostry Wichury

Czas trwania: 1 h

Halo taxi. Bilans trzydziestolatki.

Stand-up

Poznajcie perspektywę kobiety, która obnaża wszystkie obietnice dorosłości - dojrzałość, poważne związki, prawdziwą pracę i oczekiwania, jakie stawia społeczeństwo wobec dorosłej kobiety. Stand-up, monolog, podróż taksówką przez Warszawę Agnieszki Matan.

Czas trwania: 1 h

Mondo Wideo Walosa

Improwizowane dubbingi, variety show

Komicy i komiczki mierzą się z fragmentami światowej kinematografii, mając za zadanie na bieżąco stworzyć alternatywny dubbing dla przedstawionego fragmentu filmu. Bart Walos, niezrównany znawca filmów wszelkich klas i gatunków, we wszelkich językach i na wszelkich nośnikach, zaprasza do Resortu na swój dubbingowy show!

Występują: Bartek Walos i zaproszeni komicy

Czas trwania: 2h

Mała Gra o Nic

Variety show

Pierwszy w historii teleturniej, którego nie ma w telewizji. Więc to w zasadzie nieteleturniej. Intrygujące pytania, często pozbawione odpowiedzi, karkołomne wyzwania oraz uczestnicy - ryzykanci, którzy za wszelką cenę próbują uniknąć kompromitacji.

Prowadzący: Maciej Buchwald

Czas trwania: 2h

Spektakl w ciemności

Spektakl improwizowany

Światło w sali jest zgaszone, więc wszystko rozgrywa się w słowach i dźwiękach. Tworząc na bieżąco historię, zainspirowaną podaną przez publiczność słowem, improwizatorki i improwizatorzy wcielają się w rolę narratora i kolejnych postaci, dodając też efekty dźwiękowe. To wspaniała pożywka dla wyobraźni słuchających, którzy mogą - ze względu na ciemność i skupienie tylko na słuchaniu - zanurzyć się w odgrywanej i opowiadanej historii.

Występują: Marta Iwaszkiewicz, Krzysztof Dziubak, Grzegorz Uzdański, Maciej Kaczyński, Agata Rozbicka, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Kuba Weltrowski, Marcin Pawlina

Czas trwania: 1 h

https://facebook.com/Spektakl-W-Ciemności-1937652833201319

90’s Show

Spektakl improwizowany, variety show

Wyjątkowy wieczór dla wszystkich, którzy tęsknią za przeszłością. Fragmenty starych polskich reklam, programów i seriali łączymy z improwizowanymi na żywo skeczami. Każdy z widzów może także podzielić się swoimi wspomnieniami.

Występują: Marta Iwaszkiewicz, Krzysztof Dziubak, Grzegorz Uzdański, Maciej Kaczyński, Agata Rozbicka, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Kuba Weltrowski, Marcin Pawlina, Jasiek Wasilewski, Bartek Walos

Czas trwania: 2h

Muzyka niczego nie łagodzi

Spektakl improwizowany

Spektakl improwizowany, w którym dźwięki syntezatorów będą inspirowały nasze historie, nadawały im bieg, klimat, rytm lub z niego wybijały. Hasło wieczoru: DZIWNE DŹWIĘKI, GŁUPIE DUSZE.

Występują: Marta Iwaszkiewicz, Krzysztof Dziubak, Grzegorz Uzdański, Maciej Kaczyński, Agata Rozbicka, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Kuba Weltrowski, Marcin Pawlina

Czas trwania: 1,5 h

Średni trzydziestoletni

Spektakl improwizowany

Średni trzydziestoletni, to nowy cykl Resortu Komedii, w którym skupiamy się na pokoleniu, które trochę nie wie jak żyć, ale robi co może. Za każdym razem komicy i komiczki interpretują inny temat bliski trzydziestolatkom.

Występują: Marta Iwaszkiewicz, Krzysztof Dziubak, Grzegorz Uzdański, Maciej Kaczyński, Agata Rozbicka, Joanna Pawluśkiewicz, Agnieszka Matan, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Kuba Weltrowski, Marcin Pawlina

Czas trwania: 1,5 h

Impro obrzydliwości

Spektakl improwizowany

Uwaga: Spektakl tylko dla dorosłych! Wieczór, który przekracza granice dobrego smaku. Celowo. I mocno.

Występują: Piotr Gasik, Jasiek Wasilewski, Dorota Pawiłowska, Marta Iwaszkiewicz, Robert Pieńkowski

Czas trwania: 2h

Poważna improwizacja

Spektakl improwizowany

Wieczór duetów nieoczekiwanych. Różni improwizatorzy i improwizatorki, różne osobowości, połączeni poprzez losowanie, by zagrać duety. Dają sobie szansę zagrać naprawdę na poważnie. I dzięki temu być naprawdę śmiesznymi.

Występują: Zaproszeni improwizatorzy i improwizatorki

Czas trwania: 2 h

Źle sprawowałam się wczoraj w kosmosie - kobiecy open mike

Stand up, variety show

Wieczór, w którym występują same artystki. Każda z nich ma na to 5 minut. Na scenie pojawia się stand-up, piosenki, wiersze, jednoosobowe skecze i wiele innych zaskakujących form. Open mike prowadzi Agnieszka Matan.

Czas trwania: 2 h

Wieczór wrażliwych chłopców - męski open mike

Stand-up, variety show

Neurotyzm, wrażliwość, śmiech i łzy - w męskim wydaniu. Zupełnie inny stand-up w Resorcie Komedii! Na wieczór zaprasza Maciej Kaczyński - największy przyjaciel swojego wewnętrznego Maciusia, autor Przygód Misia Klopsa, 39-letni wrażliwy chłopiec.

Czas trwania: 2 h

Improwizacja dla dzieci

Spektakl improwizowany

Spektakl improwizowany dla dzieci to wydarzenie komediowe dla widzów od 4 do 12 lat. Improwizatorki i improwizatorzy wspólnie z widownią wymyślają historie, nadają im bieg i pobudzają wyobraźnię. Takie bajki pojawiają się tylko raz i już więcej się nie powtórzą!

Występują: Agnieszka Matan, Marta Iwaszkiewicz, Marta Podobas, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Piotr Gasik, Jan Wasilewski, Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska

Czas trwania: 1 h

https://facebook.com/improwizacjadladzieci

Lip Sync Battle

Open mike, variety show

Przyjdź i zobacz jak wielkie persony wiją się w tańcu i śpiewie piosenek znanych, najlepszych i awesome! Zdecyduj kto przejdzie dalej, a kto sashay away! Przychodząc, będziesz mógł dołączyć do jury! Lip Sync Battle, czyli wieczór, w czasie którego każdy może wystąpić, o ile przygotuje do tego odpowiednie stroje, akcesoria, balony, flamingi, brokat. To jest splendor, to jest szyk.

Prowadzenie: Vanessa de la Cruz i Wiktoria Wichura

Czas trwania: 2 h

Cinema Disco

Musical improwizowany

W CINEMA DISCO tworzona "tu i teraz" fabuła splata się z improwizowanymi piosenkami. Scenom towarzyszy muzyka na żywo. Koncert? Komedia? Musical? CINEMA DISCO!

Występują: Maciej Kaczyński, Grzegorz Uzdański, Herbert Makuch

Czas trwania: 2h

https://facebook.com/cinemadiscoimpro

Należy zjadać dzieci - Improv up

Improv up

Oto wspólny wieczór stand-up'erów i improwizatorów - czyli improv-up. Komicy improwizują stand-up. Każdy dostanie absurdalną tezę i jego zadaniem będzie uzasadnienie jej w taki sposób, żebyśmy uznali, że jednak jest mądra. Bywa głupio, bywa hardkorowo, bywa dziwnie - a na pewno śmiesznie.

Występują: Jasiek Wasilewski oraz zaproszeni stand-uperzy i improwizatorzy

Czas trwania: 1,5 h

Spontaniczny chór improwizujący

Koncert improwizowany

Ludzie bawiący się dźwiękami. Czyli tak: parę osób, ktoś coś zaczyna nucić, ktoś do tego coś dośpiewuje, kolejna osoba dołącza i tworzą muzyczne dzieło na tu i teraz. To trwa dopóki to czujemy i nas buja, a jak przestanie, to robimy inne. Czemu? Bo chcemy i możemy. Zapraszamy! SCHI pojawia się przed wybranymi przez siebie spektaklami.

Występują: Aleksandra Markowska, Norbert Bajan, Ewa gryczon, Małgorzata Lipka

Czas trwania: 15 minut