O nas

RESORT KOMEDII – AMERYKAŃSKI KLUB KOMEDIOWY W POLSKIM WYDANIU

Komedia improwizowana, stand-up i skecze na jednej scenie!

Resort Komedii to miejsce, w którym The Office odwiedza Bo Burnham

a Fleabag występuje w Za Chwilę Dalszy Ciąg Programu.


Improwizacja? Czyli co?

To forma teatru, w którym aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza, tworząc dialogi i akcję w trakcie występowania. Nieprzewidywalna natura takiego występu naturalnie ukazuje komedię.

Improwizacja pozwala na aktywny kontakt z publicznością oraz fanami.


RÓŻNORODNOŚĆ

Gramy spektakle, odnoszące się i do aktualnych tematów, i bardziej abstrakcyjne. Gramy spektakle muzyczne, improwizację i stand-up, spektakle drag (snatch game i inne), skecze i open mici, zapraszamy ciekawych gości  i gościnie.


PROFESJONALIzM

Grają u nas jedne z najlepszych i najbardziej doświadczonych grup improwizacji komediowej – Hofesinka, Klancyk i inne. Nasz stały skład to komiczki i komicy z dużym doświadczeniem, grający razem od wielu lat. Współtworzymy Warsaw Improv Festival i współpracujemy z warszawską Szkołą Impro.


LOKALIZACJA

Łatwo do nas dojechać – mieścimy się na ulicy Bielańskiej tuż obok Placu Teatralnego (dojazd metrem do Placu Bankowego, autobusem do Placu Teatralnego albo samochodem – z parkingiem na Placu Teatralnym)


WSPARCIE

Uczestniczymy w ważnych społecznie inicjatywach – gramy spektakle dla organizacji takich jak Funcacja Ocalenie, współpracujemy z Paradą Równości, Lambdą, Obozem dla Puszczy itd. Jesteśmy miejscem bez dyskryminacji, gramy komedię bez odwoływania się do stereotypów